יום ג', כ’ בתמוז תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת המרחב הכיתתי תחומי דעת משולחן היועצת חדר מורים יצירת קשר
 
בבית ספר הרמב"ם - חלומות מתגשמים!
מבט אל קבוצת כדורסל בנות "אריות לוד", באימונו של מאיר דרילינגס.
תגובות: -1   צפיות: -1
לרגל חג החנוכה, הכינה המורה לבנת יום ספורט מהנה במיוחד, ישר כח!
פרוייקט "פאקט" הינו פרוייקט לתגבור לימודי, בסיוע הסוכנות היהודית. כאן יוצגו בפניכם תוצרי תלמידים שעבדנו עליהם במהלך השנה. מטרת המפגשים הייתה שיפור ההבעה בכתב באמצעות כתיבת ספר. התוצרים לפניכם...
תלמידי כתות ה'-ח'במסגרת נושא הקיימות שנחמד השנה בבית ספרנו,לפניכם שאלון בנושא. אנא היכנסו ומלאו אותו.תודה
היכנסו לשאלון
בתחרות הסיפורים לילדים, של תכנית עופרים במחוז מרכז, זכתה תלמידת כיתה ג' חרות רט, במקום הראשון!!!לקריאת הסיפור, וצפייה בתמונות מהטקס המכובד, כנסו לכתבה המלאה.
לרגל יום המשפחה חגגנו הורים, תלמידים וצוות המורים יום שישי משותף. במהלך הפעילות המשותפת ההורים והתלמידים הכינו יצירה, ההורים העבירו סדנה בכיתות, משחקי חצר משותפים ולקינוח נהננו בהפעלה מוזיקלית משותפת.ישר כח לועד ההורים ולצוות בית הספר.
מסיבת פורים
במסגרת הנושא השנתי "האחר הוא אני" יצאו בנות כיתה ז' לבית ספר הראל לפעילות בכיתות לתלמידים עם צרכים מיוחדים. הבנות הפעילו את הילדים, שיחקו איתם והנעימו את זמנם. בסיום העניקו לכל כיתה כדור ודלגית. הבנות חזרו עם תחושת סיפוק, על התרומה לזולת.
"כל אחד הוא אור קטן, וכולנו אור איתן" - ביום רביעי נערכו מסיבות כיתתיות לכבוד חג החנוכה, כל כיתה נערכה מסיבה שכללה פעילות חוויתית מעניינת ומאתגרת, ובסיום קבלו התלמידים: סופגניות וטרופיות. חנוכה שמח!!!
משרד החינוך, כהרגלו, קבע כהרגלו גם השנה נושא שנתי שיעמוד במרכזה של כל העשייה החינוכית בבית הספר. הנושא השנתי הנבחר הוא "האחר הוא אני" העוסק בקבלת השונה.
בית ספרנו ישתתף בתרגיל בימים ראשון ושני 14-15/12/14 בין השעות 15:00-20:00 את המשימות התלמידים מבצעים מהבית באמצעות מחשב המחובר לאינטרנט.מצ"ב דף הנחיות לתרגיל
קרא עוד...
בית ספרנו זכה בתעודת הצטיינות מטעם המחוז "על הישגים גבוהים בכל תחומי הליבה וקידום אקלים חינוכי מיטבי".
לקראת ראש השנה ערך רב בית הספר טקס תשליך. במהלך הטקס הרב הסביר את חשיבות סדר התשליך ומהותו, והתלמידים השליכו את המעשים שאינם רוצים לבריכת מים שהיו בה דגים ברחבת בית הספר.
מועצה איכותית היא המפתח להצלחה
70 שנה למדינת ישראל
מהנעשה בבי"ס
תשע"ו  
תשע"ה  
תשע"ד  
תשע"ג  
תשע"ב  
תשע"א  
תש"ע  
תשס"ט  
לוח החודש
עיתון בית-ספרי: קול ברמב"ם נשמע
למידה בשעת חירום
המרחב הכיתתי
חגים ומועדים
תשע"ח
תחומי דעת
תשע"ז
חינוך מתוך אמונה
הנהגה בית-ספרית
מועצת תלמידים
אתרים מומלצים
הבוגרים שלנו
פלזמה
קוד ורובוטיקה
אחדות